Вівторок, 19.03.2024, 06:58

Головна » 2015 » Січень » 22

Вертеп - дивне і містичне дійство, що лине Україною вже не одне століття, приносячи добро і тепло в наші серця.

У Вертепі відображено не тільки історичне духовне минуле нашого народу, але й його сподівання і мрії. Звернення до нащадків - вірити і навіть  в найстрашніші часи, коли, здається надії не може бути, віра народиться в молитві до Небесного Дитяти.

Здавен зберігається традиція вертепного дійства і в нашому мальовничому селищі. Напередодні Різдвяних свят молодь селища, читачі та члени молодіжного клуб «Сучасник» підготували театралізоване вертепне дійство. Проводили репетиції і перші колядки та віншування прозвучали у бібліотечній оселі.

Різдвяні віншування отримали у величні святкові дні мешканці Товстого, які з вдячністю приймали молодь у своїх домівках.

Читачі бібліотеки мали змогу ознайомитися з книжковою виставкою «І світ увесь осанною умився, Ісу ... Читати далі »

Переглядів: 640 | Додав: zalladm | Дата: 22.01.2015 | Коментарі (0)