П`ятниця, 19.04.2024, 10:09

Головна » 2015 » Грудень » 16

XII Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA  – найбільший в Україні фестиваль документального кіно, і  єдиний наразі фестиваль фільмів про права людини завітав 4 грудня у Заліщики, а 13 грудня – у Товсте.

Місія фестивалю - популяризація мистецтва гуманістичного документального кіно,  виховання поваги до людської гідності, прав людини, сприяння діалогу та порозумінню між людьми і народами тощо. Команда фестивалю дотримується двох головних принципів. Перший –  фестиваль неполітичний, тобто не пропагує жодної з  ідеологій, не користується підтримкою жодної з політичних партій і не агітує за жодну.  Другий принцип –  фестиваль некомерційний. Команда фестивалю не продає його, не робить на ньому прибутків.

У Товстому  Docudays UA прийняла селищна бібліотека. Було показано дві короткометражні стрічки: ... Читати далі »

Переглядів: 487 | Додав: zalladm | Дата: 16.12.2015 | Коментарі (0)