П`ятниця, 29.03.2024, 01:15

Головна » 2017 » Січень » 25

Різдво Христове – це дуже красиве і радісне свято, яке з нетерпінням чекають  дорослі і діти. Його святкують у цілому світі, але кожен народ вкладає в це свято щось своє.

Різдвяні свята в Україні мають свої давні традиції. Ці дні  наповнені величними церковними відправами,  мереживом колядок і щедрівок. Від хати й до хати мандрують вертепи і "Маланка".

13 січня 2017 року у бібліотечній світлиці було відтворено дійство «Маланка»,  учасниками якого були активні користувачі нашої бібліотеки.Роль Маланки майстерно відтворив Заяць Максим, Василя – Проданик Владислав, Кози – Витрикуш Віталій, Господині – Мендик Аліна, Козака – Бобик Богдан, Дівчини – Заяць Ольга, Цигана – Сл ... Читати далі »

Переглядів: 638 | Додав: librarytovste | Дата: 25.01.2017 | Коментарі (0)