Четвер, 28.03.2024, 23:18

Головна » 2016 » Березень » 14 » Це нашої історії рядки
Це нашої історії рядки

Любов до рідного краю, до землі  є найвизначнішим досягненням і найбільшою метою кожної освіченої людини і палкого патріота. Нам усім потрібно добре знати історію, природу, економіку, етнографію і культуру нашого краю . «Без минулого немає майбутнього»,- говорять в народі. Бо за все, що маємо, ми завдячуємо нашим  предкам. Всі наші надбання мають в основі  їх здобутки.

Вивчення історії рідного краю, популяризація його традицій, культурних цінностей, надбаних народом протягом століть, у наш час є одним з найголовніших завдань, що стоять перед бібліотекою.

Тому одним з пріоритетних напрямків у діяльності Товстенської бібліотеки – філії є краєзнавча робота.

У затишній читальній залі селищної бібліотеки-філії  відбулася знакова подія – представлення краєзнавчого портрета селища: «Старовиною овіяне селище моє» з участю різновікової категорії користувачів.

Історичний екскурс, який провела бібліотекар абонементу для дорослих Галина Заяць, був насичений не лише датами, фактами, подіями, а й представленням  великої кількості фотосвітлин, в яких висвітлюється історія нашого селища у різні роки.

Переглядів: 478 | Додав: zalladm | Рейтинг: 0.0/0