Четвер, 28.03.2024, 17:46

Головна » 2018 » Вересень » 25 » Варто прочитати: незаслужено забуті книги
Варто прочитати: незаслужено забуті книги

Є книги, незаслужено забуті;

нема жодної, яку б незаслужено пам'ятали…

(Вістей Х’ю Оден)

Кожна книга має свого читача і свою долю. Здавалося б, що  при існуючому книжковому ринку  можна знайти все, але насправді різноманітність виявляється дуже однобокою, а багато хороших книг, на жаль, незаслужено забуті... Ці книги перевірені часом і декількома поколіннями читачів... Такі книги, немов живі! Коли береш  книгу в руки і починаєш її просто нашвидку переглядати, то виникає непередаване відчуття причетності до світу, що ховається за старенькою обкладинкою. У цей момент виникає бажання знайти зручне місце у бібліотеці і розпочатити тут читати цю  книгу.

Сьогодні багато книг є незаслужено забуті.

На абонементі для дорослих  бібліотекар Галина Заяць провела бібліо - посиденьки «Забуті книги бажають поспілкуватися». Учасники заходу мали  можливість переглянути книги, які експонувались на виставці.  Бібліотекар організевала перегляд "Книги, які визнані часом". Читачі розповіли про свої  улюблені книги, ділилися  спогадами про прочитані твори.

Переглядів: 353 | Додав: librarytovste | Рейтинг: 0.0/0