Середа, 24.04.2024, 17:34

Головна » 2017 » Листопад » 8 » Казка збирає друзів
Казка збирає друзів

Казки, казки... У світі їх багато.
В них мрія людства, мудрість поколінь.
То ж розгорніть сторінку в будень чи у свято
І почерпніть наснагу і глибінь
Казок народних

Хто з вас не починав своєї мандрівки в життя саме з простої, але дивовижно багатої казки. Вона дає нам ключ до розуміння багатьох таємниць, вчить як ми повинні жити, спілкуватися, допомагає зрозуміти навколишній світ, вчить відрізняти хороше від поганого, поважати добро, правду і боротися зі злом та кривдою.

В ході казково – літературної гостини «На гостину до казки - чарівниці.» бібліотекар абонементу для дітей Галина Смутило розповіла учням про мудрі, добрі, чарівні казки, які живуть в нашій бібліотеці.

Слухаючи уривки з відомих казок, діти із задоволенням відгадували імена знайомих їм героїв, знаходили загублені казковими героями речі, допомагали персонажам знайти дорогу до своєї казки, читали уривки з текстів, гуртом розповідали улюблену казку «Рукавичка», декламували вірші.

Завершився захід оглядом книжкової виставки: «Світ казковий – загадковий», яка оформлена в бібліотеці.

Переглядів: 412 | Додав: librarytovste | Рейтинг: 0.0/0