Четвер, 28.03.2024, 22:37

Головна » 2015 » Березень » 16 » Книга - дарунок бібліотеці
Книга - дарунок бібліотеці

Нещодавно Товстенська бібліотека поповнила свій фонд унікальною книгою: «Бучацька єпархія УГКЦ», яку вдалося придбати за кошти, що надані місцевими меценатами.

Працівники та читачі бібліотеки щиро вдячні за турботу і матеріальну   підтримку  добродіям:  Ігорю Березовському, Олександрі Ковальчук, Любомиру Палиці, Володимиру Стахову, Світлані Мендик, Оксані Харук.

Запрошуємо мешканців Товстого та сіл району до ознайомлення з унікальним виданням про історію поширення християнства на українських землях, становлення Бучацької єпархії, греко-католицьких парохій, будівництво храмів, відновлення духовних пам’яток, святих місць і про життєдіяльність церковних громад, духовенства на теренах краю.

Переглядів: 531 | Додав: zalladm | Рейтинг: 0.0/0