Четвер, 18.04.2024, 09:12

Головна » 2018 » Вересень » 25 » Мову закону вивчати і знати
Мову закону вивчати і знати

Сучасне суспільство надало людині широкі права і свободи, до використання яких необхідно підходити відповідально. Можливості людини в сучасному світі набагато зросли. Але чим більше людині дається, тим більше у неї обов'язків.

Щоб не заплутатися в лабіринтах законів, завідувач бібліотеки Ольга Бензар провела для молоді правовий колаж: «Закони, за якими вчимося, працюємо, живемо». Присутні мали можливість ознайомитися з книгами, які були представлені на тематичній  виставці: «Знаємо свої права, виконуємо свої обов’язки». Для читачів пропонувались інформаційні матеріали,  веб – список «Куди звернутися, якщо?», рекомендаційний список літератури на тему «Вчимося захищати свої права». Проведено міні - аналіз правових ситуацій.

Переглядів: 393 | Додав: librarytovste | Рейтинг: 0.0/0