П`ятниця, 19.04.2024, 06:31

Головна » 2018 » Січень » 24 » Основоположник літературної казки
Основоположник літературної казки

12 січня виповнилося 390 років від дня народження відомого письменника, якого вважають батьком літературної казки - Шарля Перро. Немає, мабуть,  людини, яка б в дитинстві не читала його казок. Хитромудрий Кіт в чоботях і невгамовний Хлопчик-мізинчик, загадковий Рікке – Чубчик і дівчина в ослячій шкірі, безжальний Синя Борода, Червона Шапочка і працьовита Попелюшка  вийшли з під пера визначного казкаря.

В ході казково - літературної гостини «Магія казок Шарля Перро» бібліотекар абонементу для дітей Галина Смутило розповіла  про одного з найвідоміших казкарів світу. Діти відгадували яких казок уривки і їх назви, розповідали які саме казки Шарля Перро їм подобаються,  називали улюблених героїв  і в які казки відомого автора вони хотіли  б потрапити.

Юні читачі знайомились із незабутніми улюбленими казками, які експонувались на  книжковій виставці «Слідами казок Шарля Перро».

Переглядів: 392 | Додав: librarytovste | Рейтинг: 0.0/0