П`ятниця, 19.04.2024, 11:31

Головна » 2017 » Листопад » 8 » Пам'ять нескореним навіки
Пам'ять нескореним навіки

14 жовтня – велична дата в календарі українця, адже саме цього дня ми відзначаємо чотири великі свята:

- День святої Покрови Пресвятої Богородиці;

- Створення Української Повстанської Армії (УПА) – 1942р.;

- День захисника України;

- День українського козацтва.

Кожна з цих дат розповідає про прагнення української нації волі, незалежності, в них вписані імена визначних синів і дочок, що віддали свої помисли і життя у боротьбі за рідну Україну.

З нагоди відзначення важливих свят у бібліотеці проведено історичний екскурс «УПА – подвиг нескорених» /до 75-річчя створення УПА/.

Працівники бібліотеки розповіли про нелегкі часи, що передували створенню Української Повстанської Армії і про тих, хто захищав Україну від загарбників. Розповідь перепліталася з поезіями - присвятами у виконанні Заяця Дениса, Смутило Юлії, Заяця Максима, Сорби Насті.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх тих, хто віддав життя за волю неньки - України.

До цього заходу у бібліотеці була оформлена і діяла книжкова виставка «Невмируща слава! Слава Героям – воїнам УПА».

Бібліотекар абонементу для дітей Галина Смутило відкрила сторінку з історії «Козацька слава, стрілецька звитяга, повстанська мужність» і розповіла про героїку української історії учасникам заходу.

Читачі - діти розповідали про прочитане із книг, про козаків - запорожців, вояків УПА та героїв - сучасників, які відстоюють єдність та незалежність України у боротьбі з агресором на сході нашої держави.

На дитячому абонементі була оформлена книжкова виставка: «На захисті України: від давнини - до сьогодення»

Переглядів: 417 | Додав: librarytovste | Рейтинг: 0.0/0