Вівторок, 19.03.2024, 13:10

Головна » 2015 » Січень » 5 » Свято Миколая
Свято Миколая

19 грудня відзначаємо величне свято покровителя Святого Миколая.

Святий Миколай прославився своєю добротою, чуйністю і допомогою нужденним. Він з ранніх років виділявся серед інших своєю добротою, любов’ю, співчуттям до оточуючих.

За добродушність і милосердя Миколай отримав велику подяку і шану від людей, тому був віднесений до чину святих.

Свято Миколая організували у Товстенській бібліотеці-філії для читачів-дітей.

У бібліотеці було організовано книжкову виставку «Святий Миколаю, принеси усім дари із раю!». Огляд літератури «В цей вечір кожен вірить в диво» провела Галина Смутило – бібліотекар абонементу для дітей.

Окрасою дійства  стала театралізована мініатюра «Казка оживає в ніч Святого Миколая» у виконанні учнів 7-Б класу, які виступали у ролі ангелів, мами з дітьми, горобчиків та інших. Святий Миколай допоміг присутнім поринути в неймовірний світ дитячих мрій і бажань.

Велично звучали побажання в той день:

Хай Миколай у вишиванці

Розбудить подарунком вранці,

І принесе у вашу хату добробут, радості багато.

Розбудить приспані надії,

Зернятко щастя хай посіє.

Зігріє гумором, любов’ю,

Принесе усім здоров’я!