Понеділок, 23.10.2017, 12:31

Товстенська бібліотека-філія Заліщицької ЦБС

Форма входу
Головна » 2017 » Червень » 23 » Украінська вишивка - це «молитва без слів», а сама вишиванка – оберіг для людини.
14:44

Українська вишивка здавна служила для людини  прикрасою  і оберегом. Таємничою мовою передавала безліч побажань для сімейного благополуччя та щастя.

Вишивка прийшла до нас із сивої давнини. Вона на рушниках, скатертинах, сорочках. Наші предки вірили у чудодійну силу вишивки.

Щороку у третій четвер травня Україна святкує День вишиванки - всеукраїнське свято, яке є одним із символів нашої країни.

У цей день відвідувачі і працівники бібліотеки одягнули  український народний одяг, на виставці хенд - мейд «Хрестик за хрестиком на полотні дивні лягають узори» бібліотека розквітла всіма барвами українських вишивок.

Читачі - діти, учні 8-го класу були учасниками години цікавих повідомлень «Різнобарвні, як співанки, бабусині вишиванки», яку  провела бібліотекар абонементу для дітей Галина Смутило.

Переглядів: 14 | Додав: librarytovste | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: