П`ятниця, 29.03.2024, 15:33

Головна » 2016 » Червень » 15 » Україна Шевченкова квітне, бо вишивана в неї душа
Україна Шевченкова квітне, бо вишивана в неї душа

Вишиття веселкове розквітає над краєм,

Я сорочку з любов’ю до грудей пригортаю.

На ній вишита доля мого славного роду,

Цвіт калини та сонця, ніжна синь небозводу.

Українська вишиванка — це те, без чого важко уявити українську культуру, побут і історію... Кольоровими нитками вона вплетена у наші традиції. І найважливіше те, що українська вишиванка, маючи вікову історію, не втратила своєї популярності і до сьогодні.

Щороку у третій четвер травня Україна святкує День вишиванки - всеукраїнське свято, яке є одним із символів нашої країни.

Сьогодні українська вишиванка всюди, вона є невід’ємним елементом одягу, нею оздоблюють інтер’єр, без вишитого рушника важко уявити оселю справжнього українця.

З нагоди цього дня наша бібліотека розквітла різними  барвами українських вишивок.  Сорочки, рушники, картини стали її окрасою.

В бібліотеці була організована книжкова виставка "Таємниці чарівної нитки",  під час якої читачі мали можливість ознайомились з історією святкування Дня вишиванки, з книгами про українську вишивку.

Переглядів: 532 | Додав: librarytovste | Рейтинг: 0.0/0