Четвер, 21.09.2017, 15:19

Товстенська бібліотека-філія Заліщицької ЦБС

Форма входу
Головна » 2015 » Травень » 13 » Відлуння тих далеких днів сльозою на очах бринить
Відлуння тих далеких днів сльозою на очах бринить

Щороку в травні ми відзначаємо День пам’яті та примирення. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939-1945 рр.

З кожним роком все далі відходять в минуле події Другої Світової війни. Усе менше серед нас залишається ветеранів і очевидців тих страшних років.. Адже доки пам'ять про ці страшні дні житиме в серцях людей, знаходитиме відгук в книгах, мистецтві, передаватися нащадкам - подібні трагедії не повторяться.

У читальному залі бібліотеки були оформлені книжкові виставки: «Україна у Другій світовій війні», «Життя і долі»», «Людської пам`яті свіча хай запалає»

Працівники і користувачі бібліотеки взяли участь у проведенні години пам`яті «Відлуння тих далеких днів сльозою на очах бринить», біля пам`ятника воїнам Другої світової війни у Товстому.

Переглядів: 157 | Додав: zalladm | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: