Четвер, 25.04.2024, 22:51

Головна » 2017 » Березень » 15 » Вслухаючись в Шевченківські рядки
Вслухаючись в Шевченківські рядки

9 березня бібліотекарі Товстенської бібліотеки – філії запросили учнів третього класу на літературний калейдоскоп «Беру «Кобзар» у руки знову, немов святий щоденний хліб.»". Бібліотекар абонементу для дітей Смутило Г. С. розповіла про життєвий та творчий шлях Кобзаря, ознайомила з книгами, представленими на книжковій виставці " Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття". Юні шевченкознавці демламували вірші Т. Шевченка та виконали пісню «Поклін тобі, Тарасе».

13 березня для учнів шостого класу було проведено літературну годину «Вкраїна дарує Тарасові квіти й віночок сплітає з його заповітів». Бібліотекарі Ольга Бензар і Галина Смутило зачитали  спогади про славетного українця бо прислухаємось усі до шевченківської думки, слова, вклоняємось світлій пам’яті поета.Проведено огляд літератури біля книжкової виставки «Жива душа поетова святая, жива в святих своїх речах».

Переглядів: 630 | Додав: librarytovste | Рейтинг: 0.0/0