Субота, 20.04.2024, 15:48

Головна » 2018 » Січень » 24 » Вже прийшло Різдво до хати
Вже прийшло Різдво до хати

Ніч Різдвяна світла й чиста,

Небо — в зорянім намисті.

Щастя й радості багато

Нам несе Різдвяне свято.

І щоразу воно нове —

Свято свят — Різдво Христове!

Традиції різдвяних святкувань мають тисячолітню історію. У ці дні ми поринаємо в атмосферу дива. Серед традиційних видів святкувань цих свят особливою окрасою відрізняються колядки, без яких складно уявити справжнє Різдво. І досі людство пам’ятає  цю дивовижну подію, про яку сповістила вефлиємська зоря. Різдвяне свято поєднало у собі усе найкраще із календарних обрядів нашого народу, коріння яких сягає сивої давнини.

Новорічно - різдвяне свято відбулося і у нашій бібліотеці. У клубі «Всезнайко» відбулась  різдвяна зустріч: «Із небес злетілись янголята, прийшло на землю добре Свято». Бібліотекар абонементу для дітей Галина Смутило розповіла про традиції святкувань Різдва в Україні. Діти здійснили пізнавальну мандрівку в далеку минувшину українського народу, дізнались про історію виникнення народних зимових свят, ознайомитися з традиціями і звичаями рідного краю, заспівали колядки та щедрівки, обмінялись щирими віншуваннями.

Великий інтерес у присутніх викликала книжкова виставка «Магія українських народних зимових свят, звичаїв та обрядів»

Святковий настрій заходу надала також яскраво прикрашена ялинка у бібліотеці.

Переглядів: 389 | Додав: librarytovste | Рейтинг: 0.0/0