Середа, 24.04.2024, 21:00

Головна » 2016 » Грудень » 15 » Знайомство з довідковим апаратом бібліотеки
Знайомство з довідковим апаратом бібліотеки

Книги розумні спокійно живуть

У тихій величній світлиці,

А двері широкі, відкриті ведуть,

До знань золотої скарбниці.

Важливе значення в діяльності бібліотеки мають бібліотечні уроки. Вони дають  можливість знайомитись користувачам з джерелами самостійного вибору книг, з довідково-бібліографічним апаратом.

Для учнів третіх класів проведено бібліотечний урок: «Бібліотечні каталоги і картотеки»

Завідувач Товстенською бібліотекою – філією Ольга Бензар провела екскурсію у бібліотекою, розповіла про правила користування книгами,  ознайомила учнів з  каталогами і картотеками, наголосивши на важливості умінь самостійно  користуватися ними.

Зацікавилися діти  газетами і журналами, які є у бібліотеці, ознайомитись з книжковими виставками «Магічний світ казок»,  «До знань золотої скарбниці».

Бібліотекар Галина Смутило провела казково – літературні гостини «Хай в кожен дім приходить казка, а в ній пригода, мудрість, ласка».

Вікторини: «Чи уважний ти читач?», «Відгадай казку за жартом», «Я загадку загадаю», «Літературний алфавіт», «З якої я казки?» допомогли перевірити присутнім свої знання  казок та приказок.

Переглядів: 396 | Додав: librarytovste | Рейтинг: 0.0/0