П`ятниця, 26.04.2024, 09:13

Головна » 2017 » Липень » 28 » В гостях у казок братів Грімм
В гостях у казок братів Грімм

Хто з нас у дитинстві не чув казку про бременських музикантів? Хто не боявся за долю бідних, залишених у лісі хлоп’ят, які шукають дорогу на  розсипаних по землі білих камінчиках? Хто не радів відважним витівкам хороброго кравця?

Казки братів Грімм відомі в усьому світу. Їх дуже люблять читати діти. І це не випадково. Адже твори у них завжди повчальні і дуже цікаві навчають дітей хоробрості, доброти і винахідливості. У них висміюються людські вади: жадібність, боязливість, лінивість і заздрість.

Учні третього класу побували на казкових гостинах «За пазухою у казок Братів Грімм». Бібліотекар абонементу для дітей Галина Смутило повела в цікавий і різнобарвний світ відомих казкарів, а на книжковій виставці у бібліотеці були представлені казки відомих дитячих письменників.

Переглядів: 422 | Додав: librarytovste | Рейтинг: 0.0/0