П`ятниця, 19.04.2024, 11:04

Головна » 2016 » Вересень » 07

Іван Франко. Він був світлом для свого народу. Видатний український письменник,  поет, публіцист, перекладач, учений, фольклорист, історик,  громадський і політичний діяч – він був обраний дійсним членом Празької Академії наук, а також почесним доктором Харківського університету. Це була людина енциклопедичних знань, яка володіла 14 мовами. Каменяр духовності нашого народу.

З нагоди 160-річчя від дня народження  І Франка та 100-річчя від дня його смерті в нашій бібліотеці  проведено низку заходів, з метою вшанування пам'яті видатного письменника. Були відкриті в читальному залі і на абонементі для дорослих книжкові виставки: «Правда про життя, творчість і життєве кредо поета», «Каменяр у царстві духу», «Франківкіана в діаспорних виданнях».

... Читати далі »

Переглядів: 1190 | Додав: librarytovste | Дата: 07.09.2016 | Коментарі (0)