П`ятниця, 26.04.2024, 20:12

Головна » 2019 » Травень » 10 » Безсмертя вашої слави пломеніє у вічних вогнях
Безсмертя вашої слави пломеніє у вічних вогнях

І живуть у пам’яті народу

Його вірні дочки і сини,

Ті, що не вернулися з походів

Грізної, великої війни.

Їх життя, їх помисли високі,

Котрим не судилось розцвісти,

Закликають мир ясний і спокій,

Як зіницю ока, берегти.

В. Симоненко

Щороку в травні ми відзначаємо День пам’яті та примирення. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939-1945 рр.

З кожним роком все далі відходять в минуле події Другої Світової війни. Усе менше серед нас залишається ветеранів і очевидців тих страшних років.. Адже доки пам'ять про ці страшні дні житиме в серцях людей, знаходитиме відгук в книгах, мистецтві, передаватися нащадкам - подібні трагедії не повторяться.

Вшановуючи пам'ять про всіх, хто загинув на фронтах 8 травня біля пам'ятника "Братської Могили полеглих воїнів" відбулася поминальна панахида.

У читальному залі бібліотеки були оформлено книжкову виставку: «В книжковій пам’яті – миттєвості війни».

Переглядів: 242 | Додав: librarytovste | Рейтинг: 0.0/0