Субота, 20.04.2024, 03:36

Головна » 2017 » Липень » 28 » Цікава географія в нашій бібліотеці
Цікава географія в нашій бібліотеці

Я дивлюсь на розвішені карти -
І жвавішають мрії мої:
Географія кличе у мандри,
Напинає вітрила свої…
І лечу я у мріях крилатих
Крізь тумани минулих віків
У часи каравел і піратів,
У добу визначних відкриттів!

На карті Землі практично не залишилося білих плям. Ми вже не зустрічаємо на географічних картах написів Terra Incognita (Земля Незвідана), що ваблять своєю таємничістю. Проте, найбільші, найцікавіші дослідження лежать у думках і серцях людей. І кожен із нас може відкрити щось нове, подорожуючи. У самому слові географія скриті неймовірні подвиги і надії першовідкривачів, таємні і незвідані куточки нашого світу. Навіть наша маленька річечка, ставок і ліс є  також частиною географії.

Цій неймовірній науці було присвячено інформ - дайджест «Географія кличе у мандри»,який проведено для молоді Ольгою Бензар завідувачкою бібліотеки. Вона ознайомила присутніх із виставкою «До невідомих країн та нових континентів», на якій  були представлені наукові книги з географії, художні твори про подорожі й історії відкриття нових земель. Учасники заходу взяли участь у   міні – конкурсах: «Географічне доміно», «Галопом по Європі»,  «Невідоме - відоме».

Переглядів: 430 | Додав: librarytovste | Рейтинг: 0.0/0