П`ятниця, 26.04.2024, 06:45

Головна » 2017 » Листопад » 8 » Із срібним сяйвом прожитих років
Із срібним сяйвом прожитих років

Не сумуйте, старенькі, не плачте,
За всім тим, що пішло в майбуття.
Сині весни пройшли, промайнули,
наче коні промчали літа.
Не помітили їх, не збагнули,
як настала пора золота.

Непомітно, але впевнено вступила у свої права осінь. І саме восени, коли чарівниця порозвішувала на гілочках золоте листя, відзначають День людей похилого віку і Міжнародний день ветерана.

Напередодні свята завітали багато гостей у Товстенське стаціонарне відділення для постійного та тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

З теплотою адресувала свої побажання пацієнтам відділення завідуюча Товстенською бібліотекою – філією Ольга Бензар.

Ліричні вірші, сердечні слова від представників влади нашої області та району, учнів ЗОШ І-ІІІ ступенів Товстого чергувалися з теплими привітаннями, які вони адресували людям, що гідно прожили велике життя.

Переглядів: 398 | Додав: librarytovste | Рейтинг: 0.0/0