Субота, 20.04.2024, 09:37

Головна » 2014 » Грудень » 15 » Казковий дивограй в бібліотеці
Казковий дивограй в бібліотеці
Існує книг багато на землі,
Вони цікаві, мудрі та повчальні.
Та кожен з нас: дорослий чи малий
Казки читає, дуже вони гарні.
Казка – це світ, чарівний та незвичний.
Казка – це диво, сповнене краси.
Поринуть в казку – це ж бо так цікаво.
Це справді свято, радість для душі.
З давніх-давен прийшли до нас казки. Вони передавалися з вуст в уста і були дос­тупні всім: і дорослим, і малим. Тому, напевне, немає на землі людини, яка б не любила і не знала казок. Бібліотекар відділу обслуговуваня дітей Смутило Г. С. провела для учнів п`ятих класів літературну мандрівку «У казки на гостинах». Діти мали можливість ознайомитися з книжковою виставкою «Часу не гай, цікаві книги в бібліотеці прочитай», з «Літературним алфавітом», взяти участь в конкурсах і вікторинах: вернісажі літературних героїв «З якої я казки?», вікторинах «Чи уважний ти читач», «З якої казки ці слова?», «Загубила казка речі», «Відгадай казку за малюнком», веселій пошті «Телеграма від казкового героя», анкетуванні «Відгадай казку за жартом». Спільно з бібліотекарем діти зіграли рольову гру до казки «Колобок».
А також учні ознайомилися з правилами користування книгою.
Казка —це дитинство людства і його мудрість. Читайте і слухайте їх. Нехай вони ідуть по світу, нехай живуть серед нас, сіють доброту і мудрість, навчають, як треба по правді жити.

Переглядів: 667 | Додав: admztex | Рейтинг: 0.0/0