Субота, 20.04.2024, 08:24

Головна » 2017 » Червень » 29 » Конституція України – вимір історії і часу
Конституція України – вимір історії і часу

28 червня Україна відзначає велике державне свято — День Конституції України.

Прийняття Основного Закону держави — це  подія, значення якої в житті кожного громадянина важко переоцінити. Українська держава, за незалежність якої століттями боролися мільйони українських патріотів, і яка відродилася наприкінці XX століття -  результат реалізації незаперечного права на самовизначення.

Значення Конституції України  у тому, що в ній закріплено право українського народу мати власну державу, відповіді на питання, якою ця держава буде, які шляхи її розвитку.

У переддень свята у Товстенському стаціонарному відділенні для постійного та тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  працівники Товстенської бібліотеки провела подорож - пізнання історії держави «Конституція – оберіг нашої державності». Своїми думками з приводу цього важливого держаного документу ділились також  працівники центру Осадча Марія і Білонога Юлія.

Присутні мали можливість ознайомитися з книжковою виставкою: «Оберіг нашої державності»

Переглядів: 422 | Додав: librarytovste | Рейтинг: 0.0/0