Понеділок, 29.04.2024, 12:46

Головна » 2020 » Серпень » 25 » Крок за кроком до незалежності
Крок за кроком до незалежності

Україно! Мій духмяний диво цвіт,

Голубінь над  чистим золотом колосся

Через терни йшли до тебе стільки літ,

І настав той світлий день, коли збулося!

У серцях нашого народу серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Україна – наша земля, рідний край. Наша країна з багатовіковою історією, мальовничою природою, чарівною піснею, мудрими і талановитими людьми. Наша історія – це скрегіт козацьких шабель, заграва помаранчевої революції, герої небесної сотні...

До відзначення Дня Державного прапора та Дня Незалежності України в бібліотеці оформлено книжкову виставку «Мій сонячний дім, моя Україно». Користувачі мають можливість ознайомитися з  літературою про шлях нашої держави до самостійності від давнини до сьогодення, про видатних особистостей, які зробили свій внесок у цей процес, про національні та народні символи України.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 133 | Додав: librarytovste | Рейтинг: 0.0/0