П`ятниця, 29.03.2024, 08:12

Головна » 2015 » Травень » 13 » Моя матуся схожа на весну
Моя матуся схожа на весну

Святі поняття – Бог і Мати!

Знай їх не можна розірвати.

Це найсвятіша в житті нить.

Вічний лиш Бог! Все решта – мить…

О, Мати Божа, ясна зірко,

Вкраїну-неньку захисти,

Щоб слово матір в слові жінка

Змогло відлунням процвісти!

Мати. Мама. Матуся. Скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово. Воно про найближчу, найдобрішу, найкрасивішу і наймилішу людину у світі. Її очі супроводжують дітей у далеких життєвих мандрах, материнська ласка гріє нас все життя аж до старості. Її створив Бог на цій грішній землі для краси і щастя, щоб вона дарувала життя і була продовжувачем роду людського.

В теплий травневий день зібралися в бібліотеці жителі Товстого, щоб відзначити День Матері «Вона – любов, вона – печаль і втіха».

З нагоди свята працівники бібліотеки, ведучі заходу - Тустановський Володимир, Браман Анжеліка та юні читці - Заяць Ольга, Бобик Богдан, Смутило Юлія, Смоляк Ірина,  Заяць Максим ознайомили з історією свята, читали поетичні рядки, присвячені найважливішій людині на землі – мамі.

Відлунням в серцях присутніх прозвучав заповіт синові у виконанні Тустановської Надії, адже в цих словах відбилася вся любов, всі надії матері про щасливе майбутнє дитини.

Пісеними словами звернулася Малаховська Галина, яка разом з синами Юрієм і Богданом заспівала пісню на слова Надії Шестак «Сину, сину, ангел мiй».

Окрасою заходу був виступ Коханюка Станіслава, який виконав музичну композицію «В дарунок мамі».

Працівники бібліотеки вдячні за музичне оформлення заходу  Бобику  Олегу Івановичу.

Для присутніх була оформлена книжкова виставка «Образ матері в літературі» і виставка вишивок «Творіння материнських рук».

На завершення заходу всі присутні  заспівали «Многая літа» матерям.

Боже, отче наш єдиний,

Нашу маму збережи,