Субота, 04.05.2024, 14:56

Головна » 2021 » Січень » 27 » На кров’ю пролитім Крутянськім снігу вписані геройські імена
На кров’ю пролитім Крутянськім снігу вписані геройські імена

У  день 103-ї  річниці  бою  під  Крутами  ми  згадуєм героїв,  схиливши  свої голови,  в шану подвигу  тих українських юнаків,  які  своєю  кров'ю  окропили святу  землю  в  боротьбі за  волю України і  навічно  залишилися   в історії,  як  символ  національної честі.

Події  цього  дня 1918 року  назавжди  вкарбувалися   в  пам'ять  поколінь українців.  Адже під  Крутами  творилася історія  молодої  держави,  яка  ціною неймовірних  зусиль,  трагічних  втрат заявила  про   своє   право   бути  вільною від  ярма імперії.   Станція  "Крути" - тільки  одна  із численних  битв  в  одвічному  "хрестовому  поході" за нашу само визначеність і незалежність.

Годину  історичної  правди   "На  кров'ю  политім  Крутянськім  снігу  вписані  геройські  імена"  проведено  в Шипівській  бібліотеці   для юних читачів.  Присутні  на  заході  мали  змогу  ознайомитись  із  книжковою виставкою  "Крути:  і  сум,  і біль,  і  вічна  слава".     Бібліотекар  розповіла  про  історичні  події,  що  відбувалися  в  той  час,  передумови  бою  та  прізвища  відомих  на  цей  час  юнаків.  З  нагоди  дня  пам'яті Героїв  Крут  користувачі бібліотеки  разом  із  бібліотекарем   здійснили  он-лайн  подорож  у  минуле.

Подвиг  Героїв  Крут  назавжди залишиться  в  серцях  вдячних   поколінь  українців.  Адже  ці  юні  патріоти  пролили  свою  кров  за  найсвятіше - в  ім'я захисту рідної землі від  ворогів.

Переглядів: 144 | Додав: librarytovste | Рейтинг: 0.0/0