Середа, 17.04.2024, 02:08

Головна » 2019 » Грудень » 6 » Не зникне книга – мудрості перлина, не згубиться у мороці століть
Не зникне книга – мудрості перлина, не згубиться у мороці століть

Упродовж усього життя ми звертаємося до книги. Батьки читали нам казки, вірші, коли ми ще і говорити добре не вміли. З дитячих років книжка допомагала вам пізнати себе і зрозуміти світ, що вас оточує. І чим би ви не захопилися - географією, математикою, історією, на допомогу завжди прийде книга. В дома у кожного з нас є своя книгозбірня, але найбільше цікавих книг ми знайдем в бібліотеці.

Година цікавих повідомлень «У світ цікавого, невідомого – через книгу, через бібліотеку» провела бібліотекар абонементу для дітей Галина Смутило. Учні третього класу побачили, як багато книг в бібліотеці, взнали, що кожна книга має свою класифікацію, та своє місце на стелажі, роздивились книжкові виставки, ознайомилися з газетами та журналами.

З метою зацікавити юних "читайликів" до бібліотеки, прищепити любов до книги було проведено огляд книги Ірини Порхун під назвою «27 причин читати книгу».

Переглядів: 277 | Додав: librarytovste | Рейтинг: 0.0/0