П`ятниця, 29.03.2024, 08:29

Головна » 2019 » Липень » 19 » Недаром звалась Пчілка – від Бога трудівниця
Недаром звалась Пчілка – від Бога трудівниця

17 червня ми відзначаємо 170-річчя від дня народження Олени Пчілки (Ольги Петрівни Косач). Ця визначна жінка, відома, як письменниця і перекладач, автор низки цікавих, повчальних і по-справжньому теплих творів для дітей, видавець часописів «Рідний край» і «Молода Україна», невтомний дослідник і популяризатор самобутньої культури українського народу.

В ході проведення сторінки - інформінки «Олена Пчілка – світло добра і любові» бібліотекар абонементу для дітей Галина Смутило розповіла про життєвий і творчий шлях відомої письменниці, про її внесок в українську і світову спадщини.

Юні читачі знайомились творами Олени Пчілки, книгами про визначну українку, які експонувались на книжковій виставці «Ольга Петрівна Косач (Олена Пчілка)», читали її вірші і відгадували загадки.

Переглядів: 281 | Додав: librarytovste | Рейтинг: 0.0/0