Понеділок, 29.04.2024, 12:10

Головна » 2020 » Вересень » 4 » Незвичайні пригоди звичайних собак
Незвичайні пригоди звичайних собак

З давніх давен собака жив поруч із людиною, був її другом та помічником. Це перша тварина, яку приручила давня людина. Вона ділилася із собакою їжею, а той допомагав їй на полюванні та охороняв її та її житло. З тих самих пір продовжується вірна дружба між ними.

Сьогодні роль собаки в житті людей дуже важлива, вона виконує безліч функцій. Чотирилапі вихованці є домашніми улюбленцями усієї родини. Спеціально навчені собаки допомагають розшукувати людей в горах, рятувати на воді, несуть службу в міліції, а інші стають поводирями людей, які втратили зір.

Знайомлячись із книгами на виставці – відкриті «Є собаки усілякі», читачі бібліотеки мали можливість дізнатись про різні породи собак, як доглядати за чотирилапими вихованцями, з художніми книгами про них.

Переглядів: 130 | Додав: librarytovste | Рейтинг: 0.0/0