Субота, 20.04.2024, 16:03

Головна » 2017 » Березень » 7 » Обираємо професію - обираємо долю
Обираємо професію - обираємо долю

Дати людині щастя улюбленої праці – означає допомогти їй знайти серед безлічі доріг ту,

на якій найяскравіше розкриваються індивідуальні творчі сили і здібності її особистості.

Василь Сухомлинський

Життя постійно ставить нас перед вибором. Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися тим що тебе цікавить, приносить радість бажає кожна людина. Саме професія дає людині змогу задовольнити свої потреби, реалізувати себе як особистість.

Світ професій - складний та захоплюючий. Зорієнтуватися в ньому іноді дуже складно. Старшокласників хвилює питання: ким бути? Як знайти головну справу свого життя, щоб почувати себе задоволеним морально і матеріально?

Допомогу старшокласникам у вирішенні одного з найважчих виборів в житті молодої людини надали практичний психолог Світлана Леськів та бібліотекарі селищної бібліотеки Галина Заяць і Ольга Бензар, які спільно із учнями 11 класу провели тренінгове заняття : "Обираємо професію - обираємо долю".

Присутні мали можливість ознайомитися з різними професіями, взяти участь у  конкурсах.

Обрати свою дорогу в житті одинадцятискласникам допомагали книги та рекламні буклети про професії і навчальні заклади, що були представлені на книжковій виставці «Калейдоскоп професій»

Переглядів: 430 | Додав: librarytovste | Рейтинг: 0.0/0