Четвер, 28.03.2024, 14:43

Головна » 2017 » Березень » 15 » Поезія – це вогник, який запалює душу людини, він схожий на полум’я свічки.
Поезія – це вогник, який запалює душу людини, він схожий на полум’я свічки.

«Душа тисячоліть шукає себе в слові»

Л.Костенко

“Поезія — це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі...”. Ці рядки належать видатній сучасній українській поетесі  Ліні Костенко. Вона як ніхто інший передала в цьому коротенькому вислові всі наші почуття, викликані читанням поетичних творів. Впродовж багатьох століть люди намагаються пояснити диво поезії! Як вдається поетам так проникати в найглибші закутки наших душ? Чому їхні твори здатні зачаровувати, підбадьорювати, надихати на боротьбу? Або, ж і навпаки, заспокоювати, зцілювати душу. В їх словах, і ніжність кохання, і біль втрат, і надія на краще.

Поетичу подорож «Не вмре поезія, поки душа бажає зирнути в ті краї, де око не сягне….» для членів клубу «Всезнайко» провела бібліотекар абонементу для дітей Галина Смутило. Вона розповіла про відомих українських поетів, ознайомила з книжковою виставкою «Поезія — це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі...» Присутні декламували улюблені поезії, розповідали про те, що їх зацікавило.

Переглядів: 442 | Додав: librarytovste | Рейтинг: 0.0/0