П`ятниця, 19.04.2024, 03:10

Головна » 2020 » Січень » 31 » Сонячний класик Всеволод Нестайко
Сонячний класик Всеволод Нестайко

30 січня виповнюється 90 років від дня народження українського письменника Всеволода Нестайка. Він завжди залишиться в наших серцях – одним з найулюбленіших дитячих письменників, на чиїх творах виросло не одне покоління. Його казковий світ заворожує. Адже хто з нас не пам’ятає славнозвісних «Тореадорів з Васюківки» чи «В країні Сонячних Зайчиків». Його твори добрі, світлі, з неповторними життєвими кумедностями, а подекуди з цікавими фантастичними елементами. Вони сповнені дитячої щирості і мудрості, вони – про важливе в усі часи – дружбу, добро, любов. За 50 років у дитячий літературі він написав понад 30 книг, які були видані мільйонними тиражами.

В бібліотеці до ювілею відомого письменника була оформлена книжкова виставка «Казковий світ Всеволода Нестайка» на якій були представлені книги різних видавництв і різних років видання, що є у фонді бібліотеки.

Переглядів: 376 | Додав: librarytovste | Рейтинг: 0.0/0