Четвер, 28.03.2024, 23:42

Головна » 2019 » Листопад » 27 » Стежини скорботи: голодомор в Україні
Стежини скорботи: голодомор в Україні

«Ні труни, ні хрестів І ні тризни!

Прямо в яму, На віки-віків!

Чорна сповідь Моєї Вітчизни

І її затамований гнів»

А. Листопад

В історії українського народу є трагічні сторінки, що примушують стискатися людські серця. Але правду про це повинні знати всі, якою б гіркою вона не була. І одна із найстрашніших – Голодомор.

Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв.

У Товстенській бібліотеці було представлено книжкову виставку «Людської пам’яті свіча хай запалає » та проведений огляд літератури «Чорні сторінки історії України», під час якого бібліотекар Ольга Бензар ознайомила присутніх з документами, фотографіями та публікаціями про геноцид української нації, спогади і свідчення очевидців, тих, хто вижив в ті страшні роки.

Переглядів: 240 | Додав: librarytovste | Рейтинг: 0.0/0