Вівторок, 16.04.2024, 19:33

Головна » 2016 » Грудень » 15 » Україна Speaking
Україна Speaking

Англійська мова – перша міжнародна,

Престижна, видатна та дуже модна.

Ще кілька років тому англійська мова сприймалася всіма, як іноземна. Але з плином часу роль англійської мови зросла настільки, що тепер її вважаєть у світі міжнародною. Англійській мові належить важлива роль у майже всіх сферах життя. Оцінити важливе значення англійської мови, без усякого сумніву, дуже складно. Кожна людина, яка прагне побудувати кар'єру, розширити межі свого спілкування, черпати новітню інформацію з першоджерел, відкрити нові життєві перспективи і, врешті-решт, урізноманітнити своє життя,  зробити його більш цікавим - повинна знати англійську мову.

Протягом року в читальному залі бібліотеки діяла книжкова виставка "Do you speak English",  на якій представлені книги на допомогу у вивченні англійської мови, словники, розмовники та твори художньої літератури англійською мовою. Особливо цікавлює вона наших молодших читачів, бо допомагає їм запам’ятовувати англійську абетку, цифри, кольори, назви тварин та збагачувати свій словниковий запас.

Користувачі бібліотеки мають можливість знайомитися з тематичним веб- списком «Мова, що стирає кордони».

Переглядів: 475 | Додав: librarytovste | Рейтинг: 0.0/0