Четвер, 25.04.2024, 18:52

Головна » 2017 » Червень » 23 » В бібліотеку ти завітай – нові книги прочитай
В бібліотеку ти завітай – нові книги прочитай

Книги. Вони не просто надруковані слова, а своєрідна скарбничка нових знань, пригод, вражень. Відкриваючи книгу, читач занурюється у незвіданий або добре знайомий світ, відкриває для себе багато нового.

Нещодавно наша бібліотека поповнилась новою літературою сучасних авторів, українських класиків та авторів дитячих книг.

Тематична викладка літератури «Книжкове безсоння – читаємо новинку»оформлена на абонементі для дорослих, яка знайомить користувачів із цікавими новинками. Серед них: історичні романи В. Чемириса, Я. Яріша, В. Рогожи, прозові твори Кузьми Скрябіна, Ю. Андруховича, Є. Положія, Б. Гуменюка, Ю. Винничука, Д. Бовена, О. Забужко, Р. Горового, М. Дочинця, А. Кокотюхи, А. Процайла, М. Матіос та інших.

На абонементі для дітей діє книжкова виставка: «Зупинись на хвилинку – подивись на новинку!»

Переглядів: 388 | Додав: librarytovste | Рейтинг: 0.0/0