Четвер, 02.05.2024, 10:29

Головна » 2020 » Жовтень » 13 » Від козака до сучасного захисника
Від козака до сучасного захисника

Сьогодні ми відзначаємо 14 жовтня День захисника України. Цей день обраний невипадково, враховуючи історичні традиції вшанування українського війська.                        Цього дня святкується День українського козацтва та Покров Пресвятої Богородиці, адже Матір Божу козаки вважали своєю заступницею й покровителькою.

Також в цей день традиційно відзначають річницю створення (у 1942 році) Української повстанської армії (УПА).

Це свято і тих, хто зі зброєю в руках захищає крихкий східний кордон України.

Тому складно знайти інший день, який більше підходив для свята українських захисників.

До цієї дати в бібліотеці  була оформлені книжкові виставки: «Хто народивсь для України, той народивсь для боротьби», "Вони стоять на захисті Вітчизни", на яких експонувались книги про Збройні сили України від найдавніших часів до сьогодення.

Бібліотекар абонементу для дорослих Галина Заяць провела  огляд літератури: « Мужність і відвага крізь покоління» для різновікової категорії користувачів.

Переглядів: 116 | Додав: librarytovste | Рейтинг: 0.0/0