Вівторок, 19.03.2024, 07:58

Головна » 2019 » Червень » 27 » Вінок калиновий сплітаю із звичаїв рідного краю
Вінок калиновий сплітаю із звичаїв рідного краю

Та ми в минуле прагнем повернути,

Коли прапрадіди ось тут жили.

І пригадати нині призабуте:

Які вони традиції несли,

Які були в них звичаї і жарти,

Пісні і думи, прагнення мети...

Минуле забувати нам не варто,

Щоб у майбутнє праведно іти.

Наш український народ - це дуже давня, нація багато тисяч років ми живемо на нашій землі. Автентичні звичаї, традиції, неповторні пісні і барвистий колорит вишиванки – це і багато іншого допомагає розпізнати українця серед інших націй і національностей. І ми повинні передати усі ці надбання майбутньому поколінню. Вони мають бути гідними нащадками наших предків, берегти і примножувати все те, що надбали важкою працею, здобули у нелегкій боротьбі наші пращури, щоб не перервався зв'язок поколінь, щоб зберегти генетичну пам'ять нашого народу.

Народознавча стежина «Краю мій лелечий, земле моя рідна, як твої простори милі не любить» була проведена для учнів початкових класів. Бібліотекар абонементу для дітей Галина Смутило розповіла про народні традиції та звичаї; ознайомити з різними видами народної творчості. Діти відкрили для себе світ українських символів і оберегів, пізнали їх значення. Вони розповіли легенди, вірші, танцювали, співали народні пісні.

Була організована книжкова виставка «Український рід звичаями та традиціями багатіє»

Переглядів: 262 | Додав: librarytovste | Рейтинг: 0.0/0