Субота, 04.05.2024, 14:05

Головна » 2021 » Травень » 22 » Всесвітньому Дню вишиванки - 15 років
Всесвітньому Дню вишиванки - 15 років

Вишиванка з давніх давен є основним елементом українського національного одягу. Вишиті візерунками сорочки – відображення цінностей, традицій, культури та історії нашого народу.

День вишиванки – свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу, генетичний код.

Сьогодні до нашої бібліотеки завітали учні 9-го класу, з класним керівником Нерою Ольгою Йосипівною.

Легенди про вишиванки, чудові вірші і пісні про це народне мистецтво, цікаві розповіді бібліотекарів нікого не залишили байдужими.

Була представлена книжково-ілюстративна  виставка "Немає кращого дрес-коду для українського народу" , з виставкою робіт майстринь "Вишивали мами і бабусі руки, щоб пам'ятали внуки і правнуки"

Переглядів: 114 | Додав: librarytovste | Рейтинг: 0.0/0