П`ятниця, 29.03.2024, 05:23

Головна » 2018 » Серпень » 23 » З книгою казок у дитячий садок
З книгою казок у дитячий садок

Казка - вітер, що роздмухує вогник дитячої думки й мови.

В. Сухомлинський

Напевно немає на землі людини, яка б не любила казок.  Вони знайомлять нас із навколишнім світом, є мудрими порадниками і щирими друзями, навчають розпізнавати добро і зло, бути сміливими, ввічливими і щирими. Не одне покоління дітей охоче поринає у світ казки, де чекають цікаві й повчальні пригоди, мудрість віків.

Бібліотекар абонементу для дітей Галина Смутило провела  казкову мандрівку «В казку ми підемо, друзів там знайдемо» у Товстенському закладі дошкільної освіти "Горобинка".

Бібліотекар ознайомила дітей з таємницями книжкового світу. Дошкільнята уважно слухали прочитані фрагменти із казок, відгадували віршовані загадки про казкових героїв, і з цікавістю  розглядали  та знайомились із книгами.

Переглядів: 307 | Додав: librarytovste | Рейтинг: 0.0/0