Вівторок, 23.04.2024, 11:13

Головна » 2018 » Січень » 24 » З Україною в серці
З Україною в серці

У цьогорічні в Україні велично звучать імена Володимира Сосюри і Василя Стуса. Перший місяць року подарував нам двох геніїв слова, які всім своїм життям і кожним словом стояли на захисті рідної України. Книжкову виставку «Два поети, дві долі – любов до України - одна» у бібліотеці  присвятили 120-и літтю від дня народження Володимира Сосюри і 80-и річчю від дня народження Василя Стуса. Цих двох відомих поетів об’єднує те, що вони були гідними патріотами та справжніми синами України. Їхні поезії не давали заснути національній свідомості українців. І сьогодні їхні прагнення є актуальними, а імена – гордістю України.

Користувачі бібліотеки  знайомилися з літературною спадщиною та  біографіями поетів, читали літературні відгуки сучасників про них.

Переглядів: 409 | Додав: librarytovste | Рейтинг: 0.0/0