П`ятниця, 19.04.2024, 18:15

Головна » 2018 » Вересень » 25 » Загадковий світ фентезі
Загадковий світ фентезі

Як і будь-який інший літературний жанр, фентезі має своїх читачів і шанувальників. Як можуть не подобатись нам інші світи, позаземні цивілізації, паранормальні явища, магія  і чарівництва? Мабуть, є мало людей, якіне чули про «Гру престолів» Джорджа Мартіна, або «Володаря кілець» Джона Роуела Толкіна та й  інших книг, які увірвалися в наше життя, змінивши його і навчивши нас мріяти,  прагнути неможливого.

Сучасне українське фентезі представлене творами багатьох авторів. З якими читачі - молодь ознайомились під час літературної мандрівки «Сучасне українське фентезі». Бібліотекар  Галина Заяць розповідала про творчість сучасних авторів:  Андрія Куркова, Марини та Сергія Дяченків, Олександра Бугая, Генрі Лайона Олді, Тараса Завітайла, Віталія Климчука, Сергія Оксеника, Олеся Бердника та  інших. Їхні  твори були представлені на книжковій виставці: «Українське фентезі – реалії сьогодення».

Переглядів: 326 | Додав: librarytovste | Рейтинг: 0.0/0