П`ятниця, 29.03.2024, 10:22

Головна » 2017 » Липень » 28 » Зустріч дослідників історії краю
Зустріч дослідників історії краю

У Товстенській бібліотеці зустрілися дослідники історії краю Дуглас Хайкл із Таїланду і Олександр Степаненко - з Чорткова, яких об’єднує одна благородна справа – дослідження та встановлення нових, маловідомих фактів із давньої історії Товстого. Дуглас Хайкл – автор англомовного сайту про Товсте, а Олександр Степаненко  готує матеріали до книги про отця Антона Навольського, пароха церкви Архистратига Михаїла, будівничого нашого величного храму і парохії УГКЦ.

Дослідники поділилися архівними знахідками, надрукованими матеріалами у світовій пресі про жахливі роки Голокосту в Україні та в нашому краї.

Пошук авторів спогадів, а також пам’ятних фотосвітлин, архівних документів, історичних джерел продовжується - про це домовились пошуківці.

У перекладі діалогу дослідникам історії допомагали Андрій Степаненко і Надія Курилюк.

Бібліотечні працівники отримали можливість почерпнути цікаву інформацію про важливі події,  які відбувались колись у Товстому,  про історичні знахідки сучасних дослідників.

Переглядів: 451 | Додав: librarytovste | Рейтинг: 0.0/0