Субота, 04.05.2024, 16:03

Головна » 2021 » Травень » 22 » Зустріч в книгозбірні
Зустріч в книгозбірні

У селищній бібліотеці відбулась творча зустріч письменників, на якій були присутні: Володимир Барна-голова Спілки слов’янських письменників України, уродженець Товстого та науковці Леонід Кравчук-голова Тернопільського крайового відділення Спілки слов’янських письменників України, доктор історичних наук і Тарас Кадобний-секретар Спілки письменників Лемківщини, доцент, кандидат філософських наук, автори поетичних збірок з Товстого Світлана Леськів-заступник директора з виховної роботи Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт Товсте, Ольга Кухта-помічник сімейного лікаря Товстенської АЗПСМ і Ганна Шутурма-авторка книг на духовну тему, Ганна Рибцуник-вчитель української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с.Садки, Петро Дараманчук-триразовий дипломант Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» .  Письменники, науковці, автори книг ділились своїми творчими задумами та доробками і залишили книжкові дарунки для читачів книгозбірні.

Переглядів: 120 | Додав: librarytovste | Рейтинг: 0.0/0