Четвер, 18.04.2024, 23:15

Головна » 2019 » Лютий » 20 » Зверніть увагу на нову книгу!
Зверніть увагу на нову книгу!

Нещодавно фонд Товстенська бібліотека поповнила унікальною книгою:

Панчишин, В. Молитви до Небесних Сил за захист українського народу. /В. Панчишин. – Львів: ПП «Релігійне видавництво «Святих Володимира та Ольги», 2016. – 320с.

Це дарунок пароха церкви святого Архистратига Михаїла, декана Товстенського деканату УКГЦ о. Ігоря Леськова .

Книга-реквієм є відгуком зболеної християнської душі на доленосні події 2013-2014 рр. та переломну суспільно-політичну ситуацію в Україні.

Автор написав власні молитви, зібрав і впорядкував молитви видатних діячів Христової Церкви, звернення її глав та поетичні твори як письменників, так і простих людей. Використано цитати зі Святого Письма Старого та Нового Завіту, повного перекладу, здійсненого за оригінальними єврейськими, арамейськими та грецькими текстами о. Іваном Хоменком.

Ця книга містить інформацію про героїв Небесної Сотні з великою кількістю ілюстративного матеріалу, що підсилює сприйняття читачем кожного розділу зокрема. Також додано аудіодиск з піснями Майдану та відеодиск з реквіємом Небесній Сотні. Розрахована на широке коло читачів і всіх, хто небайдужий до долі своєї Батьківщини — України.

Запрошуємо шанувальників Слова ознайомитись із книжковою новинкою.

Переглядів: 290 | Додав: librarytovste | Рейтинг: 0.0/0