П`ятниця, 29.03.2024, 14:15

Головна » 2015 » Березень » 16

Газети і журнали органічно влилися в наше життя. Велику кількість інформації ми черпаємо з них. Не оминає цю сферу життя і наша бібліотека, адже в періодичних виданнях містяться оперативні відомості з різних тем і вони можуть дати багато корисного кожному читачеві.

У бібліотеці на 2015 рік передплачено газети:

«Абетка господині», «Абетка краси», «Діалог», «Діточки – квіточки, матуся, бабуся», «Домашній адвокат», «Домашній доктор - цілитель», «Домашня смакота», «Друг пенсіонера», «Дуже смачно», «Колос», «Літературна Україна», «Моя сповідь», «Нова зоря», «Порадник», «Свобода».

Юним користувачам пропонуємо ознайомитися з виставкою нових періодичних видань: «Цікавого і корисного у книгах є доволі, а щоб поповнити ще знань запас – журнали і газети ці для ... Читати далі »

Переглядів: 600 | Додав: zalladm | Дата: 16.03.2015 | Коментарі (0)

До Міжнародного дня рідної мови в нашій  бібліотеці була презентована тематична книжкова виставка:

«Українська мова – серця мого подих

Ти небесна ласка, ясна височінь.

Ти для мене, мово, як ковток повітря.

Ти – моє майбутнє й синя далечінь!»

Працівники бібліотеки ознайомили користувачів із літературою, розповіли про українську мову, про її багатство і мелодійність та про друковані видання, які є у фондах бібліотеки, і були розміщені на книжковій виставці.

Переглядів: 540 | Додав: zalladm | Дата: 16.03.2015 | Коментарі (0)

Нещодавно Товстенська бібліотека поповнила свій фонд унікальною книгою: «Бучацька єпархія УГКЦ», яку вдалося придбати за кошти, що надані місцевими меценатами.

Працівники та читачі бібліотеки щиро вдячні за турботу і матеріальну   підтримку  добродіям:  Ігорю Березовському, Олександрі Ковальчук, Любомиру Палиці, Володимиру Стахову, Світлані Мендик, Оксані Харук.

Запрошуємо мешканців Товстого та сіл району до ознайомлення з унікальним виданням про історію поширення християнства на українських землях, становлення Бучацької єпархії, греко-католицьких парохій, будівництво храмів, відновлення духовних пам’яток, святих місць і про життєдіяльність церковних громад, духовенства на теренах краю.

Переглядів: 531 | Додав: zalladm | Дата: 16.03.2015 | Коментарі (0)