Субота, 20.04.2024, 00:58

Головна » 2015 » Березень » 16 » Читаємо пресу
Читаємо пресу

Газети і журнали органічно влилися в наше життя. Велику кількість інформації ми черпаємо з них. Не оминає цю сферу життя і наша бібліотека, адже в періодичних виданнях містяться оперативні відомості з різних тем і вони можуть дати багато корисного кожному читачеві.

У бібліотеці на 2015 рік передплачено газети:

«Абетка господині», «Абетка краси», «Діалог», «Діточки – квіточки, матуся, бабуся», «Домашній адвокат», «Домашній доктор - цілитель», «Домашня смакота», «Друг пенсіонера», «Дуже смачно», «Колос», «Літературна Україна», «Моя сповідь», «Нова зоря», «Порадник», «Свобода».

Юним користувачам пропонуємо ознайомитися з виставкою нових періодичних видань: «Цікавого і корисного у книгах є доволі, а щоб поповнити ще знань запас – журнали і газети ці для вас».

Серед представлених до уваги юних газети - «Абвгдейка малюка», «Абетка казок», «Долонька», «Журавлик», «Задавака»; журнали: «Однокласник» і «Умійко».

Переглядів: 603 | Додав: zalladm | Рейтинг: 0.0/0