П`ятниця, 29.03.2024, 18:19

Головна » 2016 » Грудень » 28

У Товстенській селищній бібліотеці  проведено годину-спогад «Понад усе він любив Україну»,  яку працівники та читачі бібліотеки, мешканці Товстого  присвятили  95-річниці  від дня народження  Лева Боднара, громадського діяча, редактора,  ведучого радіопрограми «Українська вечірня  трибуна» в США.

У вступному слові Ольга Тракало, директор Заліщицької ЦБС  звернула увагу  на особливість людської пам’яті, яка береже історію життя поколінь. Щоразу  спонукає нас  згадувати рідних, близьких, знайомих,  а також повертати із забуття  імена людей, які заслуговують  на вічну пам'ять – за прожите в ім’я рідного краю,  боротьбу за волю свого народу, за участь у творенні  української державно ... Читати далі »

Переглядів: 488 | Додав: librarytovste | Дата: 28.12.2016 | Коментарі (0)