Четвер, 28.03.2024, 21:39

Головна » 2015 » Листопад » 6 » Детектив очима жінки
Детектив очима жінки

Детективний жанр є одним із найбільш популярних у наш час, домінуючи серед книг, які вийшли у світ протягом більшої частини ХХ ст. Виник він у першій половині дев'ятнадцятого століття, в 1841 році, з виходом в світ першої детективної розповіді "Вбивство на вулиці Морг" Едгара По. Першими на арену детективного жанру увійшли письменниці зарубіжних країн. Особливо відзначилися автори з Великобританії. Тут творила не тільки королева жіночого детективу Агата Крісті, але й Д. Сейрес, Ф.Д. Джеймс, Дж. Хейер, Н. Марш і десятки інших письменниць. Представниці України виступили в цьому жанрі тільки в кінці ХХ століття. Найвідомішими з них є Ірен Роздобудько, Оксана Луцишина, Марина Гримич, Наталя Паняєва, Яна Дубинянська.

Жіночі детективи в нашій бібліотеці представлені романами і повістями Агати Крісті, Олександри Марініної, Дар'ї  Донцової, Поліни Дашкової, Тетяни Устинової,  Галини Куликової, Дафна дю Морьє, Наталії Андреєвої, Вікторії Платової, Тетяни Полякової, Олени Хаєцької, Анни Данілової, Енні Гренджер, Іоанни Хмелевської, Дар'ї Калініної, Наталії Берзіної, Валентини Андреєвої, Вікторії Токарєвої, Нори Робертс, Марини Сєрової, Анни Малишевої, Юлії Шилової і є популярними серед читачів.

У бібліотеці користуються читацьким попитом книги-новинки:

Тетяна Устинова «Третий четверг ноября», «Персональний ангел»,

Тетяна Полякова «Леди Феникс»,

Вікторія Платова «Такси для ангела»,

Поліна Дашкова «Никто не заплачет»,

Дар'я  Донцова «Любимые забавы папы Карло», «Стилист для снежного человека», «Созвездие жадных псов».

Переглядів: 544 | Додав: zalladm | Рейтинг: 0.0/0