Четвер, 28.03.2024, 13:30

Головна » 2015 » Листопад » 6 » Героїчна історія України – на сторінках друкованих видань
Героїчна історія України – на сторінках друкованих видань

День захисника України тепер відзначається щорічно 14-го жовтня, разом з великим святом запорізьких козаків - «Козацька Покрова» («Покров Пресвятої Богородиці»). Це свято відкриває такі прекрасні людські якості, як доблесть і мужність. Воно є святом усіх, чиє головне покликання – обороняти рідну землю. Це свято символізує любов і повагу українців до своїх захисників і визволителів, до тих, хто сьогодні стоїть на варті незалежності держави.

До цієї дати в бібліотеці  була оформлена книжкова виставка: «Вільна Україна пам`ятає вас», на якій експонувались книги про збройні сили України від найдавніших часів до сьогодення.

Історія України очима українських письменників була представлена на виставці «Наше минуле - в художньому слові».  Бібліотекар абонементу для дорослих Галина Заяць провела  огляд літератури: «Вічна слава в кетягах калини» для різновікової категорії користувачів.

Переглядів: 457 | Додав: zalladm | Рейтинг: 0.0/0